Skončili sme už v prvom kole

Naša cesta v Slovnaft Cupe sa skončila už v prvom kole.

Na začiatku stretnutia bolo aktívnejšie mužstvo domácich, keď už v 5. minúte skóroval Dárius Soboňa a tak Solčany vyhrávali 1:0. Partizánske sa po góle domácich "naštartovali" a o 3 minúty neskôr už Štefan Kučera vyrovnával na 1:1. Do 30 minúty sa hral vyrovnaný futbal na obidvoch stranách. V 35. minúte stretnutia sa hostia odtrhli a viedli zápas 1:2 po góle Kučeru. Na konci prvého polčasu sa hosťujúci hráč Benca snažil prifilmovať pokutový kop pre Partizánske, ale neúspešne, keďže rozhodca Lukáš Pecek videl tento neúspešný pokus o faul. Do konca prvej 45-minútovky sa už stav nemenil a tak šli mužstva do šatní za stavu 1:2 pre Partizánske.

Druhý polčas mali pod kontrolou hostia. Hral sa aj agresívnejší futbal, za čo boli ocenení hráči žltými kartami. Dve minúty po začiatku druhej polovice Partizánske opäť skórovalo zásluhou hráča 15 Maroša Kučerku. Po tomto góle Solčany prehrávali už o 2 góly a nádej, že postúpia oni už bola veľmi malá. V 61. minúte nastala trošku zvláštna situácia keď nikto nevedel či hlavný arbiter uznal gól alebo nie, ale nakoniec po krátkej konzultácií s asistentom rozhodcu bol gól priradený Adriánovi Vavrovi a stav bol v prospech pre Partizánske 1:4. Po pekných strelách na obidve bránky sa podarilo ešte pred záverečným verdiktom rozhodcu skórovať aj domácim a posledný krát sa upravoval stav stretnutia v 86. minúte gólom Mareka Pavloviča.